Witamy!!!

Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronie internetowej Akademii Tańca Filan. Jest nam bardzo miło, że w końcu po długiej fazie przygotowań możemy oficjalnie napisać te słowa i zaprosić Państwa do naszej szkoły tańca.
Ostatnie miesiące były okresem ciężkiej pracy, pełnej zaangażowania wielu osób. W tym czasie trwał generalny remont lokalu, który miał na celu dostosowanie ośrodka tak, aby można było zorganizować tutaj wszystkie planowane działania. Na początku tej drogi założyliśmy, że chcemy stworzyć miejsce, które nie tylko będzie profesjonalnie przygotowanym lokalem do nauki różnych form tańca, ale także do wspólnej zabawy, imprez i wieczorków tanecznych, gdzie będzie można w przyjemny sposób spędzać towarzysko również swój wolny czas.
Chociaż przygotowania były bardzo intensywne musiały potrwać długo i właśnie dobiegają końca. Czeka na Państwa lustrzana, klimatyzowana sala o powierzchni 115 m2, dębowy parkiet i recepcja w formie kawiarenki. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszymi propozycjami, które zostały zamieszczone w zakładce oferta.

Akademia będzie otwarta już od 5-tego września i od tego dnia rozpoczną się zapisy na zajęcia. W ciągu najbliższych 2 tygodni przed upływem tego terminu zostanie również zamieszczony na stronie grafik zajęć.

ŚWIĘTUJEMY – ZAPRASZAMY NA DARMOWE ZAJĘCIA NAUKI TAŃCA!

W dniach 17 i 18 września uroczyście świętujemy otwarcie naszej akademii. Zapraszamy w ten weekend wszystkie chętne pary, panie solo, dzieci i młodzież na specjalnie przygotowany blok darmowych zajęć.
Dokładny plan dni otwartych pojawi się już niedługo w zakładce plan zajęć.

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa