Urodziny z tańcem

Zapraszamy do organizacji urodzin dziecka w formie ciekawej zabawy taneczno-animacyjnej dla solenizanta/solenizantki oraz jego/jej koleżanek i kolegów. Przyjęcie urodzinowe może trwać od 1 – 3 godzin w zależności od wybranej opcji i scenariusza.

Proponujemy lekcje tańca i zabawy animacyjne w wybranych stylach (disco, latino, jazz, hip-hop, videoclip dance itp). Scenariusz imprezy ustalany jest odrębnie dla każdego zlecenia w zależności od czasu trwania imprezy, wieku, liczby dzieci, ich zainteresowań oraz ilości chłopców i dziewczynek biorących udział w urodzinach. Zajęcia taneczne prowadzone są przez profesjonalnych i doświadczonych w pracy z dziećmi instruktorów.

Zapewniamy:

– profesjonalna kadrę,
– rezerwacje całego lokalu szkoły na czas trwania urodzin,
– scenariusz urodzinowej imprezy,
– możliwość zamówienia cateringu i tortu.

Zapisz się na kurs:

Urodziny z tańcem

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa