Pierwszy taniec i nie tylko…

Ślub, wesele, pierwszy taniec to chwile, których obraz zostaje w naszej pamięci na całe życie. Każda para młoda chciałaby, aby wszystko tutaj było idealne, niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju.

W ostatnich latach idea pierwszego tańca znacznie się zmieniła. Zaczęto dostrzegać, iż ten stały punkt weselnego planu wcale nie musi być monotonny. Niewielkim nakładem pracy można go zmienić w przyjemną chwilę zarówno dla pary młodej jak i weselnych gości, co w dużym stopniu uatrakcyjni początek imprezy. Wystarczy zerknąć w internecie, a zobaczymy od razu jak różne formy może przybrać pierwszy taniec w zależności od tego, co komu się podoba.

W aspekcie przygotowania do wesela i pierwszego tańca przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, kompleksową ofertę realizowaną podczas lekcji indywidualnych składającą się z:

  • doradztwa z zakresie formy pierwszego tańca oraz doboru muzyki,
  • możliwości skorzystania ze zbiorów muzycznych akademii,
  • profesjonalnej konwersji utworów audio związanej z przygotowaniem składanek, zmianą tempa itp.,
  • ułożenia choreografii dostosowanej do możliwości i preferencji klientów,
  • (dla zainteresowanych) możliwość dodatkowej nauki przynajmniej form użytkowych, by móc swobodnie pobawić się w trakcie wesela.

Pierwszy taniec w zależności od koncepcji i pomysłu może przyjąć różną formę i nie jest to związane z poziomem trudności choreografii. Może być: w całości ułożony do jednej piosenki lub stanowić składankę utworów lub motywów muzycznych. Od początku do końca może przyjąć postać jednej formy tańca np. walca angielskiego lub wiedeńskiego lub być miksem kilku – jakich to zależy tylko od ogólnego efektu jaki chcemy osiągnąć. Tutaj nie ma ograniczeń i trzeba się tylko zastanowić jak chcielibyśmy, aby wyglądał – elegancki, śmieszny, zaskakujący, romantyczny, a może bardziej odważny i energiczny. Czasami bardzo prostą choreografię można wzbogacić ciekawą muzyką, co razem tworzy efektowną całość.

W tych wszystkich aspektach służymy doradztwem. Pomożemy wybrać formę tańca, jeśli decyzja nie została jeszcze podjęta. Choreografia zawsze dopasowana będzie do Państwa predyspozycji i możliwości. Może być to zgrabnie ułożony, bardzo prosty układ figur lub coś bardziej wymyślnego.

Dodatkowo mogą Państwo skorzystać ze zbiorów muzycznych akademii, gdzie posiadamy pełen zakres utworów audio, zarówno rozrywkowych jak i typowych nadających się do pierwszego tańca. W ramach lekcji prywatnych oferujemy także profesjonalną konwersję utworów audio związaną z przygotowaniem składanek, zmianę tempa itp.
Dla tych, którzy oprócz pierwszego tańca, chcieliby nauczyć się czegoś więcej – prostych kroków, które można wykorzystać praktycznie do każdej muzyki, proponujemy dodatkowo podczas lekcji chwilę poświęcić na naukę form użytkowych. To pozwoli potańczyć sobie swobodnie podczas wesela nie tylko ze swoją partnerką, ale również z innymi.
Wszystkich tych, którzy wcześnie pomyślą o nauce tańca przed ślubem zapraszamy na grupowe kursy tańca dla narzeczonych.

Zapisz się na kurs:

Pierwszy taniec i nie tylko...

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa