Indywidualne lekcje tańca

INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA DLA PAR I OSÓB SOLO

Indywidualne lekcje tańca prowadzone są przede wszystkim w zakresie tańca w parach na różnych poziomach zaawansowania. To, co stanie się przedmiotem tych zajęć, zależy tylko i wyłącznie od Państwa.

Jeśli chcemy tylko szybko poduczyć się tańczyć tak, aby swobodnie pobawić się w parze na każdym weselu czy imprezie skupić się trzeba na tańcach użytkowych i tym z repertuaru tańca towarzyskiego, co najpotrzebniejsze. Jeżeli Państwa celem jest zgłębianie wiedzy w zakresie figur i techniki tańców towarzyskich, mambo czy salsy zajmiemy się wyłącznie tą dziedziną.

Zajęcia grupowe i lekcje prywatne – obie formy mają swoje zalety. Kursy w grupie są świetnym sposobem zarówno nauki jak i zabawy. Tutaj uczymy się z innymi, zawieramy nowe znajomości, czasem mamy okazję zatańczenia na chwilę z inną partnerką, co jest bardzo istotne, gdyż nabywamy umiejętność radzenia sobie na parkiecie w każdej sytuacji. Poza tym w miłym towarzystwie zawsze jest bardzo wesoło. Nie da się jednak ukryć, iż lekcje indywidualne mają również swoje duże zalety. Tutaj do dyspozycji Państwa jest cała sala, a instruktor ciągle na bieżąco może korygować wszystkie błędy w momencie ich wykonywania. Poza tym tempo nauki jest dostosowane wyłącznie do osób biorących udział w lekcji.

W zajęciach indywidualnych mogą brać udział nie tylko pary, ale również osoby solo, które chcą podszkolić swoje umiejętności lub zabłysnąć na parkiecie podczas imprezy. Taneczne single mają tutaj okazję tańczyć z samym instruktorem, przez co nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. Maksymalna liczba uczestników podczas lekcji prywatnej to 4 pary – większa liczba uczestników lekcji obniża jej koszt jednostkowy. Specjalne rabaty przygotowane zostały również dla uczestników zajęć grupowych, którzy dodatkowo chcieliby się osobno, indywidualnie podszkolić w ramach kursowego programu.

Wyłącznie w ramach prywatnych lekcji prowadzone są zajęcia, w których przygotowywana jest choreografia do pierwszego tańca dla par planujących wesele. Więcej na ten temat w dziale wyjątkowy pierwszy taniec i nie tylko…
Zajęcia indywidualne proponujemy również tym osobom, które chciałyby dodatkowo podszkolić swoje umiejętności w ramach innych technik tanecznych.

[contact-form 27 „Indywidualne lekcje tańca”]

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa