Indywidualne lekcje tańca

INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA DLA PAR I OSÓB SOLO

Indywidualne lekcje tańca prowadzone są przede wszystkim w zakresie tańca w parach na różnych poziomach zaawansowania. To, co stanie się przedmiotem tych zajęć, zależy tylko i wyłącznie od Państwa.

Jeśli chcemy tylko szybko poduczyć się tańczyć tak, aby swobodnie pobawić się w parze na każdym weselu czy imprezie skupić się trzeba na tańcach użytkowych i tym z repertuaru tańca towarzyskiego, co najpotrzebniejsze. Jeżeli Państwa celem jest zgłębianie wiedzy w zakresie figur i techniki tańców towarzyskich, mambo czy salsy zajmiemy się wyłącznie tą dziedziną.

Zajęcia grupowe i lekcje prywatne – obie formy mają swoje zalety. Kursy w grupie są świetnym sposobem zarówno nauki jak i zabawy. Tutaj uczymy się z innymi, zawieramy nowe znajomości, czasem mamy okazję zatańczenia na chwilę z inną partnerką, co jest bardzo istotne, gdyż nabywamy umiejętność radzenia sobie na parkiecie w każdej sytuacji. Poza tym w miłym towarzystwie zawsze jest bardzo wesoło. Nie da się jednak ukryć, iż lekcje indywidualne mają również swoje duże zalety. Tutaj do dyspozycji Państwa jest cała sala, a instruktor ciągle na bieżąco może korygować wszystkie błędy w momencie ich wykonywania. Poza tym tempo nauki jest dostosowane wyłącznie do osób biorących udział w lekcji.

W zajęciach indywidualnych mogą brać udział nie tylko pary, ale również osoby solo, które chcą podszkolić swoje umiejętności lub zabłysnąć na parkiecie podczas imprezy. Taneczne single mają tutaj okazję tańczyć z samym instruktorem, przez co nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. Maksymalna liczba uczestników podczas lekcji prywatnej to 4 pary – większa liczba uczestników lekcji obniża jej koszt jednostkowy. Specjalne rabaty przygotowane zostały również dla uczestników zajęć grupowych, którzy dodatkowo chcieliby się osobno, indywidualnie podszkolić w ramach kursowego programu.

Wyłącznie w ramach prywatnych lekcji prowadzone są zajęcia, w których przygotowywana jest choreografia do pierwszego tańca dla par planujących wesele. Więcej na ten temat w dziale wyjątkowy pierwszy taniec i nie tylko…
Zajęcia indywidualne proponujemy również tym osobom, które chciałyby dodatkowo podszkolić swoje umiejętności w ramach innych technik tanecznych.

Zapisz się na kurs:

Indywidualne lekcje tańca

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa