Specjalnie dla singli

Ofertę „specjalnie dla singli” kierujemy do wszystkich osób solo, które chciałyby zapisać się na kurs tańca w parach – kurs tańca towarzyskiego, salsy, warsztaty taneczne z różnych form itd. Oferujemy Państwu zarówno możliwość uczestnictwa w zajęciach tanecznych, jak i dostęp do naszej szerokiej propozycji imprez i wieczorków organizowanych w akademii.

Jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy mają ochotę nauczyć się tańczyć, poimprezować, poznać wiele ciekawych osób, być może nawet swoją drugą połowę.
Oprócz osobnych kursów wyłącznie dla singli organizowanych w wyznaczonych terminach proponujemy Państwu drugą możliwość zapisu, gdyż nie zawsze może odpowiadać termin, na który został ustalony taki kurs. Osoby zainteresowane mają możliwość wysłania zgłoszenia (formularz znajduje się poniżej) i rejestracji w bazie danych akademii. W ten sposób, kiedy tylko zgłosi się do nas odpowiednia partnerka lub partner skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy uczestnictwo w kursie, co znacznie skróci proces oczekiwania i ułatwi dobór terminu. Poza tym udostępni to również singlom wszystkie zajęcia w parach także w formie warsztatowej.

Przygotowany poniżej formularz zawiera informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować oraz ułatwią dobór partnera lub partnerki. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól zgodnie ze wskazówkami obok. W ostatnim polu „dodatkowe informacje” proszę wpisać, w jakich godzinach mogą Państwo uczestniczyć w kursie oraz wszystko to, co uważają Państwo za istotne i co może pomóc nam w doborze partnera lub partnerki.

Zapisz się na kurs:

Specjalnie dla singli

Imię i nazwisko *

nick, pseudonim*

numer telefonu*

Twój email *

Numer telefonu kontaktowego:*

rodzaj zajęć*

wzrost*

wiek*

płeć *

dodatkowe informacje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa