Specjalnie dla singli

Ofertę „specjalnie dla singli” kierujemy do wszystkich osób solo, które chciałyby zapisać się na kurs tańca w parach – kurs tańca towarzyskiego, salsy, warsztaty taneczne z różnych form itd. Oferujemy Państwu zarówno możliwość uczestnictwa w zajęciach tanecznych, jak i dostęp do naszej szerokiej propozycji imprez i wieczorków organizowanych w akademii.

Jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy mają ochotę nauczyć się tańczyć, poimprezować, poznać wiele ciekawych osób, być może nawet swoją drugą połowę.
Oprócz osobnych kursów wyłącznie dla singli organizowanych w wyznaczonych terminach proponujemy Państwu drugą możliwość zapisu, gdyż nie zawsze może odpowiadać termin, na który został ustalony taki kurs. Osoby zainteresowane mają możliwość wysłania zgłoszenia (formularz znajduje się poniżej) i rejestracji w bazie danych akademii. W ten sposób, kiedy tylko zgłosi się do nas odpowiednia partnerka lub partner skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy uczestnictwo w kursie, co znacznie skróci proces oczekiwania i ułatwi dobór terminu. Poza tym udostępni to również singlom wszystkie zajęcia w parach także w formie warsztatowej.

Przygotowany poniżej formularz zawiera informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować oraz ułatwią dobór partnera lub partnerki. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól zgodnie ze wskazówkami obok. W ostatnim polu „dodatkowe informacje” proszę wpisać, w jakich godzinach mogą Państwo uczestniczyć w kursie oraz wszystko to, co uważają Państwo za istotne i co może pomóc nam w doborze partnera lub partnerki.

[contact-form 23 „Specjalnie dla singli”]

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa