Plan zajęć

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt: – w godzinach otwarcia biura codziennie
od 16.00 – 20.00 pod numerem (33)8111725, – przez cały dzień pod numerem
600085303.

PLAN ZAJĘĆ W PARACH

Rodzaj zajęć Dzień Godzina Instruktor Informacje
Taniec towarzyski poniedziałek 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1Brak wolnych miejsc
Taniec towarzyski poniedziałek 20.30 – 22.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B3Brak wolnych miejsc
Taniec towarzyski wtorek 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa średniozaawansowanaBrak wolnych miejsc
Taniec towarzyski wtorek 20.30 – 22.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1 pierwsze zajęcia: 3.11.2020
Trwają zapisy
Taniec towarzyski środa 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1Brak wolnych miejsc
Taniec towarzyski środa 20.30 – 22.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1 pierwsze zajęcia: 4.11.2020
Trwają zapisy
Taniec towarzyski czwartek 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1 pierwsze zajęcia: 29.10.2020
Trwają zapisy
Taniec towarzyski czwartek 20.30 – 22.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1Brak wolnych miejsc
Taniec towarzyski piątek 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa średniozaawansowanaBrak wolnych miejsc
Taniec towarzyski piątek 20.30 – 22.00 Anna Filipczyk grupa średniozaawansowanaBrak wolnych miejsc
Taniec towarzyski sobota 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1 pierwsze zajęcia: 14.11.2020
Trwają zapisy
Taniec towarzyski niedziela 16.00 – 17.30 Anna Filipczyk grupa początkująca B1Brak wolnych miejsc
Taniec towarzyski niedziela 18.30 – 20.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B3Brak wolnych miejsc
Taniec towarzyski niedziela 20.30 – 22.00 Anna Filipczyk grupa początkująca B1 pierwsze zajęcia: 15.11.2020
Trwają zapisy
Kurs weselny ekspres 3 dni: sobota 2×niedziela 13.00 – 16.00 Anna Filipczyk 3×180 min terminy zajęć:
Zapisy wstrzymane
Dla narzeczonych sobota 20.30 – 22.30 Anna Filipczyk 8×120 min pierwsze zajęcia:
Zapisy wstrzymane
Party Dance niedziela 12.00 – 14.00 Anna Filipczyk 4×90 min
grupa początkująca
pierwsze zajęcia: 22.11.2020Trwają zapisy

PLAN ZAJĘĆ DLA DZIECI (4-7 LAT)

Rodzaj zajęć Dzień Godzina Instruktor Informacje
Balet czwartek 16.00 – 17.00 Sabina Gwizdała grupa podstawowa
Balet z elementami jazzu czwartek 17.00 – 18.00 Sabina Gwizdała grupa średniozaawansowana
Dance Fusion – taneczny mix środa 16.15 – 17.00 Żaneta Sieradzan grupa podstawowa

PLAN ZAJĘĆ DLA DZIECI (7-11 LAT)

Rodzaj zajęć Dzień Godzina Aktualny stan Informacje
Disco Dance środa 17.15 – 18.15 Żaneta Sieradzan grupa podstawowa
MTV Dance/Hip-hop poniedziałek 16.00 – 17.00 Sandra Sikora grupa podstawowa
Jazz sobota 9.00 – 10.00 Żaneta Sieradzan grupa podstawowa
Formacja Taneczna Jazz poniedziałek 17.00 – 18.15 Żaneta Sieradzan formacja taneczna
Formacja Taneczna Hip-Hop sobota 13.30 – 14.45 Sandra Sikora formacja taneczna

PLAN ZAJĘĆ STREET&STAGE (OD 12 LAT)

Rodzaj zajęć Dzień Godzina Instruktor Informacje
Jazz sobota 10.15 – 11.30 Żaneta Sieradzan grupa podstawowa
High Heels Hip-Hop piątek 16.00 – 17.00 Sikora Sandra grupa podstawowa
Hip-Hop piątek 17.00 – 18.15 Sikora Sandra grupa podstawowa
Formacja Taneczna Jazz sobota 11.45 – 13.00 Żaneta Sieradzan grupa podstawowa
Formacja Taneczna Hip-Hop sobota 15.00 – 16.15 Sikora Sandra formacja taneczna

PLAN ZAJĘĆ DLA PAŃ SOLO

Rodzaj zajęć Dzień Godzina Aktualny stan Informacje
Latin Fever/Sexy Dance/Show Dance wtorek 16.00 – 17.00 Anna Filipczyk grupa podstawowa
Latin Fever/Sexy Dance/Show Dance wtorek 17.00 – 18.00 Anna Filipczyk grupa zaawansowana
Latin Fever/Sexy Dance/Show Dance środa 10.00 – 11.00 Anna Filipczyk grupa podstawowa

INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA

Indywidualne lekcje tańca odbywają się w terminach odrębnie ustalonych
zarówno w tygodniu jak i weekendy.
  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa