Imprezy i wieczorki taneczne

Taniec w parach jest przede wszystkim fantastyczną formą zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Dlatego oprócz nauki w cotygodniowych zajęciach grupowych oferujemy Państwu możliwość trenowania i wykorzystywania nabytych umiejętności podczas roztańczeń, imprez i wieczorków tanecznych organizowanych dla klientów akademii, a w szczególności uczestników kursów tańca towarzyskiego.
Kategoria tańca towarzyskiego jest najbardziej wszechstronną dziedziną tańca w parach. Znając nawet jej podstawy, dodając do tego formy użytkowe każda para jest w stanie zatańczyć do dowolnego utworu muzycznego. Disco samba, rumba, salsa, walc wiedeński itd. – każdy z nich ma inne kroki, styl i charakter. Nie ma więc czasu na nudę nawet balując do białego rana.
Taneczne wieczorki, sylwestry, andrzejki – każdy pretekst jest dobry by móc spotkać się i potańczyć cha-chę, jiva, walca czy tango itd. Tutaj mamy okazję zatańczyć nie tylko ze swoim współpartnerem, ale i spróbować sił w parze z kimś innym. Nie ma znaczenia czy jesteśmy bardziej czy mniej zaawansowani, zawsze można skonfrontować wspólne doświadczenia i nawet czegoś nowego się nauczyć.
W parze – ale nie tylko. Ponieważ naszym celem podczas imprez jest przede wszystkim zabawa zapraszamy uczestników do grupowych, liniowych zabaw tanecznych w rytmie disco, latino, country, polki itd. Wszystko oparte jest tutaj na bardzo prostych krokach, więc z pewnością poradzi sobie każdy, kto ukończył wstępny trzymiesięczny etap kursu tańca. Nie ważne, komu zdarzy się drobna pomyłka – istotne by złapać kolejny krok i bawić się dalej.
Oferta imprez i wieczorków tanecznych jest również ciekawą propozycją dla wszystkich singli, które mają ochotę potańczyć, poznać wiele ciekawych osób, być może nawet drugą połowę. Taniec potrafi łączyć ludzi, dlatego nie można marnować cennego czasu, warto zapisać się na kurs tańca, poimprezować i zawrzeć nowe znajomości.

Roztańczenia, imprezy i wieczorki taneczne dostępne są dla wszystkich kursantów akademii, którzy ukończyli wstępny, trzymiesięczny etap kursu tańca towarzyskiego i posiadają podstawowe umiejętności.

Zapisz się na kurs:

Imprezy i wieczorki taneczne

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa