Anna Filipczyk

ANNA FILIPCZYK – właściciel Akademii Tańca Filan.

Z wykształcenia jestem magistrem Finansów Międzynarodowych i Bankowości Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach, który porzucił jednak świat finansów i transakcji bankowych dla tego, co kocha najbardziej otwierając własną szkołę tańca.

Od wielu lat pracuję jako instruktor tańca i fitness. Naukę tańca rozpoczęłam w wieku 2,5 roku, kiedy po raz pierwszy jako najmłodsza uczestniczka zostałam zapisana na zajęcia rytmiczno-baletowe. Później wszystko potoczyło się bardzo szybko – zespoły taneczne w domach kultury, wieloletnia przygoda ze sportowym tańcem towarzyskim oraz formacja taneczna, pokazy tańca, zainteresowanie fitnessem oraz szkolenia z polskimi i zagranicznymi trenerami, konwencje. W swojej pracy zajmuję się prowadzeniem cyklicznych zajęć oraz warsztatów dla par z zakresu tańca towarzyskiego oraz dyskotekowych tańców użytkowych discofox i disco samba, a także dla pań solo latino dance, sexy dance, show dance, salsa. Oprócz tego jako instruktor fitness prowadzę różnego typu zajęcia treningowe jak: TBC, ABT, Body Shape, step, aerobic dance, gimnastyka z profilaktyką zdrowego kręgosłupa oraz jestem instruktorem technik Body&Mind takich jak Power Yoga i BodyArt. W latach 2008 do 2011 byłam instruktorem dziewczęcej formacji tanecznej Latino Dance oraz kilkakrotnie zasiadałam jako juror w lokalnych konkursach talentów tanecznych.

W tym miejscu muszę przyznać, że taneczna pasja nie jest jedyną, która mocno zakorzeniła się w moim sercu. Druga moja miłość to….konie – jestem certyfikowanym instruktorem jeździectwa. Chociaż zawsze lubiłam skoki przez przeszkody moją ulubioną dyscypliną jest dresaż…..czyli ,,taniec na koniu”.
Taneczne hobby zdominowało jednak moje życie. Założyłam własną szkołę tańca, ponieważ chciałam stworzyć wyjątkowe, przyjazne, kulturalno-rozrywkowe miejsce, do którego nie tylko będzie można przychodzić uczyć się tańczyć pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, ale również spotyka towarzysko na różnego typu wieczorkach i imprezach z innymi uczestnikami kursów. Dzieci i młodzież będą miały możliwość sukcesywnego rozwoju, a dorośli nauki połączonej z zabawą i relaksem – taniec ma bowiem niezwykłą moc – poprzez angażowanie i pochłonięcie całkowitej naszej uwagi pozwala oderwać się na kilka godzin od otaczającej rzeczywistości, zapomnieć o problemach, zrelaksować się i odpocząć. Poza tym chciałabym udowodnić wszystkim niedowiarkom, iż tańczyć może każdy. Nie istnieją tutaj ograniczenia wiekowe, ani żadne inne. Prawda jest taka, że wystarczy tylko chcieć i wybrać interesującą nas formę oraz grupę.

Zapraszam więc bardzo serdecznie na zajęcia taneczne do Akademii Tańca Filan. Zostawmy wszystkie troski i problemy za progiem kolorowych drzwi, poznajmy wspaniałych instruktorów Akademii, którzy dojeżdżają do nas z Krakowa, Oświęcimia, Tychów, Bielska-Białej, spotkajmy nowych ciekawych ludzi i zgłębiajmy tajniki wybranych form tańca na takim poziomie jakim jesteśmy zainteresowani.

ZAPRASZAM!!!

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa