Taniec współczensy z elementami baletu i jazzu (7-11 LAT)

Fundamentem tańca współczesnego jest technika baletowa, która daje tancerzowi ugruntowane podstawy pracy nad własnym ciałem i ruchem. Taniec współczesny został jednak pozbawiony sztywnych zasad typowych dla baletu. W szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści.

Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca. Często jego choreografie zawierają w sobie elementy takich styli jak: taniec nowoczesny, jazzowy, niektóre z tańców towarzyskich czy akrobatyka. Taka dziedzina daje więc instruktorowi szerokie spektrum możliwości – pozwala na przygotowanie nieszablonowych zajęć dopasowanych do poziomu i zainteresowań dzieci. Choreografie mogą przybierać różny charakter i być układane do dowolnej muzyki zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej słyszanej na co dzień w radiu czy telewizji. Wszystko zależy od upodobań instruktora oraz możliwości i chęci młodych tancerzy.

Zapisz się na kurs:

Taniec współczensy z elementami baletu i jazzu (7-11 LAT)

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa