Warsztaty taneczne 29 i 30 październik 2011

WARSZTATY TANECZNE – MODERN JAZZ – instruktor: DAWID MATLAK !!!

W dniach 29 i 30 października zapraszamy na warsztaty taneczne z modern jazzu z Dawidem Matlakiem – choreografem i zawodowym tancerzem Kieleckiego Teatru Tańca. Niezwykła charyzma, ciekawa osobowość połączona z wiedzą taneczną i techniką – to cechy, które przyciągają na zajęcia Dawida wszystkich tych, którzy już raz wzięli udział w jego lekcjach.

Dawid Matlak – zawodowy tancerz Kieleckiego Teatru Tańca, choreograf. Prowadzi liczne warsztaty i zajęcia na terenie całej Polski. Największą pasją dla Dawida jest jazz, modern i lyrical. W tych dziedzinach jazzu szkoli się na licznych warsztatach. Brał udział w zajęciach m.in. w Amsterdam Dance Centre w Holandii American Ballet Academy w Phoenix w USA u najlepszych pedagogów. Brał udział w spektaklach tanecznych u tak wybitnych choreografów jak Billy Goodson- współpracownik Micheala Jacksona, Ricky Palomino, Jacek Tyski, Elżbieta Szlufik-Pańtak, Ira Nadia Kodiche, Thierry Verger. Asystent warsztatowy Luciano Di Natale. Na zajęciach stara się przekazać jak najwięcej techniki tańca jazzowego. Zabierze Was w świat tanecznych uniesień i pięknej muzyki, która pomoże wam się otworzyć w tańcu.

Termin warsztatów: 29 i 30 październik 2011
Godzina: 15.00 – 17.00
Całkowity koszt: 50 zł/ 1 osoba

Zapisy przyjmujemy drogą telefoniczną pod numerem 600085303 oraz w formie zgłoszenia w postaci formularza z zakładki warsztaty taneczne.

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa