Larissa Sanaa

Z tańcem orientalnym związana na dobre od 2008 roku. Była to oczywiście miłość od pierwszego wejrzenia i to z wzajemnością: biorąc lekcje kilka razy w tygodniu u różnych instruktorek jednocześnie robiła szybkie postępy. W 2010 roku skończyła kurs instruktorski i już sama prowadziła zajęcia, jednocześnie nadal szlifując nieustannie swoje umiejętności na licznych warsztatach polskich i zagranicznych gwiazd. A wszechświat zaskakująco ochoczo wspierał wszystkie poczynania w tym kierunku.

Głodna nowych wyzwań i wiecznie poszukująca nowych źródeł tanecznej inspiracji i sposobów wyrażania siebie, Larissa postanowiła wyjść ze strefy komfortu słodkiego „księżniczkowego” Belly Dance i zmierzyć się z mrokiem Tribalu (współczesnego tańca orientalnego), a ostatnio również zafascynowała się żywiołowym tańcem Cygańskim. Taniec to dla niej już nie tylko hobby, ale życiowa pasja i sposób spędzania każdej wolnej chwili, pasja, którą uwielbia dzielić się z innymi. Dlatego też, wraz ze swoim zespołem Sanaa Tribe organizuje klimatyczne orientalne imprezy i warsztaty, w trakcie, których stara się rozpowszechniać zarówno tribal jak i taniec orientalny.

Taniec uruchomił u Larissy jeszcze jedną piękną pasję – wszystkie stroje sceniczne i część biżuterii Larissa tworzy własnymi rękami, co daje jej niepowtarzalność własnego stylu i umożliwia ekspresję osobowości na scenie oraz w życiu, którego taniec jest nierozerwalną częścią.”

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa