Katarzyna Nycz

Taniec jest obecny w moim życiu od 11 lat. Na początku był dla mnie dobrą zabawą. Okazało się jednak, że to również ciężka praca, którą mimo wszystko chciałam podjąć. Chcąc się rozwijać próbowałam różnych stylów: taniec towarzyski, disco dance, aż w końcu mój ulubiony HIP-HOP. 6 lat temu trafiłam do formacji szkoły tańca Grawitacja, w której tańczę do dziś. Naszymi największymi osiągnięciami są:

Jednak praca w formacji mi nie wystarczała, dlatego próbowałam rozwijać się również solowo. Szkoliłam się m.in. u Jarosława Edwina WARSZAWSKI FUNK (locking), Woca (hip hop) Age CO JEST CREW (hip hop), Sandi (hip hop), Bienio Natkrakers (popping). Mój upór dał efekty, które przyniosły mi m.in:

– III miejsce w kategorii Hip-Hop solo na Mistrzostwach Polski Szczecin 2013,
– II miejsce w kategorii Hip-Hop solo na Pucharze Polski Hip Hop IDOL OPEN 2014.

Cały czas staram się rozwijać – uczestniczyć w warsztatach, brać udział w bitwach tanecznych. Od 2014 roku jestem licencjonowaną instruktorką tańca Street Dance. Na moich zajęciach pragnę z jednej strony przekazać innym tę radość, którą taniec daje mnie osobiście, a jednocześnie nauczyć moich podopiecznych ciężkiej pracy, która dopiero po pewnym czasie daje efekty – a te są już WIEEELKĄ satysfakcją dla małego czy dużego tancerza!

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa