Ewelina Kasperek-Szymik

Ewelina Kasperek-Szymik to osoba, której pasja do tańca rozpoczęła się już w dzieciństwie. Dyplom instruktorski zdobyła w Egurrola Dance Studio w Warszawie pod okiem wybitnych choreografów i tancerzy. Jej fascynacja tańcem rozwijała się na przestrzeni lat.

Przez długi czas pracowała w Teatrze Tańca Samaya w Bielsku-Białej, gdzie współtworzyła kilka spektakli. Nie tylko doskonaliła swoje umiejętności techniczne, ale także umiała przekazywać emocje i historie poprzez ruch ciała.

Jej praca z młodymi adeptami tańca była dowodem na oddanie i zaangażowanie. Prowadząc dziecięce grupy taneczne w domach kultury, tworzyła przyjazne i inspirujące środowisko, w którym młode talenty mogły się rozwijać. Nie ograniczała się jednak tylko do zajęć dla dzieci – pracując z dorosłymi, pomagała swoim uczniom odkrywać potencjał w sobie, odblokowując kreatywność i pewność siebie.

Jej największą pasją jest taniec współczesny, w którym potrafi wyrazić swoją osobowość, myśli i uczucia. To w tym stylu tanecznym czuje się naprawdę swobodnie i wyjątkowo kreatywnie.

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa