Taniec: Show Dance

Show dance to wyjątkowa, autorska forma zajęć wprowadzonych do oferty naszej akademii. Przenosimy się tutaj w świat wyjątkowej muzyki pochodzącej z tanecznych musicali oraz czołówki list przebojów i nie tylko – tango, quickstep, walc a nawet foxtrot po raz pierwszy stają się dostępne w dziedzinie zajęć przeznaczonych dla pań solo. Tutaj nigdy nie wiadomo jaka będzie kolejna choreografia – freestyle, disco, sexy dance, musical dance, coś z repertuaru standardowych tańców towarzyskich. Czasami cała choreografia związana jest z jedną techniką, innym razem z kilkoma przygotowana do muzycznej składanki. Niektóre układy taneczne są wzbogacone użyciem rekwizytów takich jak: krzesło, parasol, krawat, bluza itp. Zajęcia cechuje przede wszystkim duża różnorodność oraz energia i ekspresja ruchów.

Nie należy się bać tutaj poziomu trudności. Naszym celem jest skorzystanie z różnych ciekawych technik tanecznych w połączeniu z wyjątkową muzyką i ujęcie tego w taki sposób, aby było formą zabawy dla osób w każdym wieku.

Zapisz się na kurs:

Latin Fever / Sexy Dance / Show Dance

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa