Taniec: Latin Fever

Gorączka latynoamerykańskich rytmów połączona z magią tańców takich jak: cha-cha-cha, jive, samba, rumba, pasodoble, dirty dancing mambo, salsa, rock&roll, lambada itp. Każda z tych form posiada swój odrębny charakter, system kroków i tańczona jest do innej muzyki, co powoduje, iż możemy odkryć w sobie całkiem nowe zasoby energii. Niesamowite jest to, że różnorodność tych form pozwala nam wyzwolić w sobie nawet dawno ukryte pokłady kobiecości i zajęć na zajęcia stać się całkiem kimś innym. Delikatna i zmysłowa rumba, energiczna, uwodzicielska cha-cha, skoczny i szybki jive czy rock&roll, wesoła samba, stanowcze, pewne siebie pasodoble, pełne ruchów bioder mambo, salsa czy lambada – każde z nich wprowadza nas w całkiem inny nastrój i klimat.

Zajęcia Latin Fever są przeznaczone wyłącznie dla pań solo, a więc bawimy się wyłącznie w kobiecym gronie. Choreografie są przygotowywane w różny sposób – czasami jest to jedna forma tańca podczas całych zajęć, czasami kilka krótkich bloków ułożonych do muzycznej składanki. Wszystko polega na wykorzystaniu prostych kroków zestawionych w ciekawych kombinacjach, więc każdy, kto ma ochotę na dobrą taneczna zabawę z pewnością sobie poradzi.

Zapisz się na kurs:

Latin Fever / Sexy Dance / Show Dance

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa