Taniec: Sexy Dance

Uwodzicielska mowa ciała, siła spojrzenia, pewność siebie to cechy choreografii z zakresu sexy dance. W każdej kobiecie drzemią pokłady seksapealu, lubimy się czuć atrakcyjne i piękne w każdym wieku. Zmysłowość, spontaniczność, odrobina szaleństwa sprawia ogromną przyjemność, odpręża i pozwala szybko oderwać się od codzienności.

Zajęcia sexy dance nie tylko uczą w jaki sposób ładnie i z gracją się poruszać, poprawiają sylwetkę ale i dodają odwagi i wzmacniają poczucie własnej wartości zarówno w tańcu jak i życiu.

Układy taneczne są tutaj połączeniem różnych kroków i technik. Płynne ruchy bioder zgrane z odpowiednią pracą rąk i ciekawymi krokami oraz znane, energiczne, bardzo rytmiczne latynoamerykańskie i nowoczesne przeboje – wszystko to wpływa na zmysłowy i kobiecy charakter wszystkich choreografii.

Zapisz się na kurs:

Latin Fever / Sexy Dance / Show Dance

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa