Studniówkowe kursy tańca

Osobną oferta przygotowana została dla młodzieży, która przygotowuje się w tym roku do studniówki. Dla części maturzystów jest to pierwszy w życiu prawdziwy bal, na którym jak się okazuje niezwykle przydatna jest umiejętność tańczenia w parze.

Studniówkowe kursy tańca zostały wyodrębnione jako osobna propozycja, ponieważ mają swój osobny program dostosowany do oczekiwań dzisiejszej młodzieży. Efektywności nauki sprzyja fakt, iż wszyscy uczestnicy są w tym samym wieku i mają podobny cel. Program kursu został tak ułożony, by kursanci umieli poradzić sobie na parkiecie z każdym utworem muzycznym. Przede wszystkim duży nacisk kładziony jest na naukę dyskotekowych form użytkowych: disco samba i discofox, co gwarantuje umiejętność tańca w parach do wszystkich utworów z czołówki list przebojów zarówno w szybkim, umiarkowanym i wolnym tempie.

Program kursu przewiduje 16 godzin nauki. Realizowany jest w ciągu dwóch miesięcy w postaci 2-godzinnych zajęć odbywających się raz w tygodniu.
Oprócz kursu podstawowego zapraszamy również na intensywne studniówkowe warsztaty ekspres, dla wszystkich, którym zależy na tym, aby w krótkim czasie nauczyć się podstaw tańca w parach. Warsztaty składają się z 9 godzin zajęć, które będą rozłożone w trzygodzinnych blokach w ciągu dwóch lub trzech tygodni.

Zapisz się na kurs:

Studniówkowe kursy tańca

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa