Studniówkowe kursy tańca

Osobną oferta przygotowana została dla młodzieży, która przygotowuje się w tym roku do studniówki. Dla części maturzystów jest to pierwszy w życiu prawdziwy bal, na którym jak się okazuje niezwykle przydatna jest umiejętność tańczenia w parze.

Studniówkowe kursy tańca zostały wyodrębnione jako osobna propozycja, ponieważ mają swój osobny program dostosowany do oczekiwań dzisiejszej młodzieży. Efektywności nauki sprzyja fakt, iż wszyscy uczestnicy są w tym samym wieku i mają podobny cel. Program kursu został tak ułożony, by kursanci umieli poradzić sobie na parkiecie z każdym utworem muzycznym. Przede wszystkim duży nacisk kładziony jest na naukę dyskotekowych form użytkowych: disco samba i discofox, co gwarantuje umiejętność tańca w parach do wszystkich utworów z czołówki list przebojów zarówno w szybkim, umiarkowanym i wolnym tempie.

Program kursu przewiduje 16 godzin nauki. Realizowany jest w ciągu dwóch miesięcy w postaci 2-godzinnych zajęć odbywających się raz w tygodniu.
Oprócz kursu podstawowego zapraszamy również na intensywne studniówkowe warsztaty ekspres, dla wszystkich, którym zależy na tym, aby w krótkim czasie nauczyć się podstaw tańca w parach. Warsztaty składają się z 9 godzin zajęć, które będą rozłożone w trzygodzinnych blokach w ciągu dwóch lub trzech tygodni.

[contact-form 6 „Studniówkowe kursy tańca”]

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa