Street & Stage Mix (od 7 lat)

Street&Stage Mix to ogólnorozwojowe zajęcia taneczne dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Tutaj mają one możliwość nauki i spróbowania swoich sił w różnych nowoczesnych technikach tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, dancehall, crumping, locking itp. W tym wieku najczęściej dzieci nie mają jeszcze całkowicie ukierunkowanych upodobań, a taka forma zajęć pozwala na zdobycie podstaw tanecznych różnych technik i wybranie w przyszłości swojej ulubionej. Poza tym jest to świetna baza dla kontynuowania i rozwoju tanecznych talentów naszych pociech.

Choreografie podczas zajęć mogą w całości dotyczyć jednej techniki lub są formą przedstawienia – muzycznej składanki gdzie wraz ze zmianą muzyki wykorzystywana jest inna technika. Taka forma zajęć jest bardzo różnorodna, ciekawa i bardzo widowiskowa.

Osoby najbardziej utalentowane mają tutaj okazję zostać wybrane do zespołu tanecznego przy akademii, gdzie pod okiem instruktora można rozwijać swój talent, trenować więcej, jeszcze bardziej intensywnie i reprezentować szkołę na występach i lokalnych konkursach.

Zapisz się na kurs:

Street & Stage mix (od 7 lat)

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa