Step Sensation – Dance Fusion & Master Variations

Kiedy mieliśmy podczas pandemii przymusową przerwę w funkcjonowaniu szkoły kupiłam stepy do ćwiczeń, ponieważ pomyślałam, że razem z kadrą akademii potrenujemy dla zabawy i kondycji. Spodobało nam się to do tego stopnia, że chcielibyśmy dobrać do naszej grupy osoby, które lubią taniec, zabawę oraz mocniejszy trening, aby było jeszcze weselej.

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że zajęcia na stepach są bardzo kondycyjne. Podczas godzinnego treningu nie ma przerw. Choreografia skonstruowana jest w taki sposób, że wychodzimy z prostej bazy kroków podstawowych, które są stopniowo wymieniane na coraz bardziej zaawansowane kombinacje. Uczestnicy zajęć pozostając w prostszej wersji obserwują zmiany, które wprowadza instruktor i starają się je stopniowo wdrażać.

„Zgaduj zgadula, gdzie złota kula” – nigdy nie wiesz jaka będzie finalna kombinacja i co wykluje się z prostych kroków. To po prostu taka taneczna, treningowa zagadka, którą powoli można rozszyfrować. Zanim to jednak nastąpi trzeba trochę potańczyć, pomyśleć, potrenować, wyskakać się i zmęczyć. Wtedy mamy finały choreograficzne. Kilka hitów muzycznych i tańczymy sobie na stepach pożytkując nadmiar zebranej energii. Trening dla ciała, umysłu i ducha.

Niezwykle taneczne choreografie na wysokim poziomie z zaawansowanymi kombinacjami wprost z konwencji fitness. Fuzja tańca i trening wzmocniony stepem.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZEJ GRUPY WSZYSTKICH (PANIE I PANÓW), KTÓRZY CHCIELIBY MOCNIEJ POTRENOWAĆ, WYTAŃCZYĆ SIĘ I DOBRZE POBAWIĆ!!!

Zapisz się na kurs:

Step Sensation – Dance Fusion & Master Variations

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa