Ogólna oferta dla firm

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej szkoły przygotowanej specjalnie dla firm. Proponujemy zajęcia zbiorowe raz w tygodniu, lub jednorazowe warsztaty weekendowe w zakresie zajęć proponowanych przez akademię, a w szczególności w zakresie tańca w parach – tańca towarzyskiego i Party Dance. Nasza doświadczona kadra może zapewnić doskonałą zabawę Państwa pracownikom podczas nauki tańców takich jak: discofox, cha-cha, salsa, walc, tango itd. Wszystkich chętnych zapraszamy również do uczestnictwa i trenowania swoich umiejętności w trakcie imprez i wieczorków organizowanych przez naszą akademię.

Zajęcia taneczne mogą odbywać się na terenie Państwa firmy lub w siedzibie Akademii Tańca Filan. Nasi instruktorzy mogą także udzielać lekcji tańca podczas wyjazdu integracyjnego, bądź organizowanych w Państwa firmie balów, bankietów i innych imprez okolicznościowych, co z pewnością będzie dużą, ciekawą, kulturalną atrakcją. Przy takich okazjach proponujemy również jako dodatek taneczne zabawy integracyjne.

Dla każdej imprezy w zależności od jej rangi i zapotrzebowania tworzymy jej własny scenariusz. Mogą więc Państwo skorzystać z zorganizowanego przez nas wieczorka tanecznego jak i imprezy w formie show z występami profesjonalnych zespołów i tancerzy.Warto wykorzystać bowiem magiczną moc tańca, który jest nie tylko formą zabawy, relaksu, ale także scala i integruje grupę.

Zapisz się na kurs:

Oferta dla firm

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa