Ogólna oferta dla firm

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej szkoły przygotowanej specjalnie dla firm. Proponujemy zajęcia zbiorowe raz w tygodniu, lub jednorazowe warsztaty weekendowe w zakresie zajęć proponowanych przez akademię, a w szczególności w zakresie tańca w parach – tańca towarzyskiego i Party Dance. Nasza doświadczona kadra może zapewnić doskonałą zabawę Państwa pracownikom podczas nauki tańców takich jak: discofox, cha-cha, salsa, walc, tango itd. Wszystkich chętnych zapraszamy również do uczestnictwa i trenowania swoich umiejętności w trakcie imprez i wieczorków organizowanych przez naszą akademię.

Zajęcia taneczne mogą odbywać się na terenie Państwa firmy lub w siedzibie Akademii Tańca Filan. Nasi instruktorzy mogą także udzielać lekcji tańca podczas wyjazdu integracyjnego, bądź organizowanych w Państwa firmie balów, bankietów i innych imprez okolicznościowych, co z pewnością będzie dużą, ciekawą, kulturalną atrakcją. Przy takich okazjach proponujemy również jako dodatek taneczne zabawy integracyjne.

Dla każdej imprezy w zależności od jej rangi i zapotrzebowania tworzymy jej własny scenariusz. Mogą więc Państwo skorzystać z zorganizowanego przez nas wieczorka tanecznego jak i imprezy w formie show z występami profesjonalnych zespołów i tancerzy.Warto wykorzystać bowiem magiczną moc tańca, który jest nie tylko formą zabawy, relaksu, ale także scala i integruje grupę.

[contact-form 21 „Dla firm”]

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa