Modern Jazz (7-11 lat)

Jest podstawą dla każdego tancerza. Uczy koordynacji i precyzji ruchów, a dzięki tzw. izolacjom daje niesamowitą kontrolę nad całym ciałem. Jest bardzo dynamiczny, ekspresyjny, wyrabia szybkość i zwinność. Silny techniczny fundament umożliwia tancerzowi skupienie się na aspektach stylistycznych i emocjach w tańcu. Gwałtowne zmiany ruchów są znacząco usprawnione poprzez dobrą technikę baletową.

MODERN JAZZ

to połączenie tańca jazzowego oraz nowoczesnego. Jest bardziej „niespójny” niż klasyczny taniec jazzowy. Więcej w nim nieokiełznanych rytmów i pulsujących ruchów. Kojarzy się z czymś nieujarzmionym i nieprzewidywalnym, więcej w nim kontrastów. Oparty jest na przeciwnościach: wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Jego cechy charakterystyczne to dynamika i energia oraz miękkie i długie ruchy w połączeniu z charakterystycznymi izolacjami (wykonywaniem niezależnych ruchów poszczególnych części ciała). Modern Jazz rozwija koordynację, pozwala na wyrażenie drzemiących w nas emocji wykorzystując naturalne ruchy i możliwości ludzkiego ciała.

Zapisz się na kurs:

Modern Jazz (7-11 lat)

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa