Modern Dance

Jeżeli nie odnajdujesz się w standardowych dyscyplinach sportowych lub grupowych ćwiczeniach fitness, a wiesz, że ruch to zdrowie – zapraszamy na zajęcia taneczne, podczas których wygimnastykujesz i rozciągniesz ciało, oczyścisz umysł z wszelkich napięć oraz rozwiniesz pewność siebie. Na tych właśnie zajęciach możesz spełnić  marzenie z dzieciństwa o byciu tancerką.

Modern Dance to zajęcia otwierające drzwi do świata, w którym technika tańca klasycznego współpracuje ściśle z siłą grawitacji. Tutaj będziemy uczyć się jak balansować pomiędzy stanem równowagi a upadkiem oraz izolować ruch rozwijając większą świadomość własnego ciała.

Modern dance dla dorosłych to zajęcia, podczas których zatrzymamy pędzący czas i przeniesiemy się w przepiękny artystyczny świat tańca klasycznego, jazzu oraz współczesnego.

Zapisz się na kurs:

Modern Dance

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa