Kurs tańca dla narzeczonych

Oferta dla narzeczonych

Program kursów tańca dla narzeczonych został specjalnie przygotowany w taki sposób, aby w krótkim czasie w sposób intensywny można było nauczyć się podstaw tańca i swobodnie wykorzystać nabyte umiejętności podczas wesela. Tutaj nauczą się Państwo przede wszystkim podstaw tańców użytkowych: disco samba, discofox, American Social Foxtrot oraz wybranych towarzyskich takich jak np.: walc angielski, walc wiedeński, cha-cha czy jive. Nie jest to pełny program kursów tańca, ale dostosowany w taki sposób, aby umieć zatańczyć do każdej muzyki, swobodnie czuć się w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4) i tempach (w wolnym, średnim, szybkim), co z pewnością będzie przydatne nie tylko na własnym weselu, ale również w przyszłości podczas innych imprez.

Nauka tańca dla narzeczonych będzie odbywała w dwojaki sposób:

Parom, które już dużo wcześniej przed przyjęciem weselnym pomyślą o nauce i chcą w większym stopniu poszerzyć swoje umiejętności proponujemy weselny kurs podstawowy składający się z 16 godzin zegarowych, które najczęściej są realizowane w postaci bloków zajęć trwających 2 godziny raz w tygodniu. Takie rozplanowanie zajęć jest najbardziej efektywne, pozwala na solidne zapamiętanie i utrwalenie kroków.
Narzeczeni, którzy cierpią na brak czasu w przedweselnej bieganinie lub o nauce tańca przypomnieli sobie w ostatniej chwili mogą wybrać alternatywę kursu opisanego wyżej w postaci weselnych warsztatów ekspres. Program tego szkolenia jest nieco zawężony w stosunku do weselnego kursu podstawowego. Cały kurs trwa 9 godzin, a zajęcia będą odbywały się w formie trzygodzinnych weekendowych warsztatów przez 3 dni w ciągu dwóch lub trzech tygodni.

Parom, które są zainteresowane przygotowaniem osobnej indywidualnej choreografii do pierwszego tańca oferujemy prywatne lekcje tańca, które obejmują nie tylko naukę choreografii o charakterze i stopniu zaawansowania wybranym przez Państwa, ale także możliwość skorzystania z bazy muzycznej instruktora oraz profesjonalna konwersję utworów audio (tworzenie składanek, zmiana tempa, ścieżek i przeróbka utworów). Wszystko to zawieramy w cenie lekcji prywatnych. Więcej informacji w dziale wyjątkowy pierwszy taniec i nie tylko…

Zapisz się na kurs:

Dla narzeczonych

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa