Kurs tańca dla narzeczonych

Oferta dla narzeczonych

Program kursów tańca dla narzeczonych został specjalnie przygotowany w taki sposób, aby w krótkim czasie w sposób intensywny można było nauczyć się podstaw tańca i swobodnie wykorzystać nabyte umiejętności podczas wesela. Tutaj nauczą się Państwo przede wszystkim podstaw tańców użytkowych: disco samba, discofox, American Social Foxtrot oraz wybranych towarzyskich takich jak np.: walc angielski, walc wiedeński, cha-cha czy jive. Nie jest to pełny program kursów tańca, ale dostosowany w taki sposób, aby umieć zatańczyć do każdej muzyki, swobodnie czuć się w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4) i tempach (w wolnym, średnim, szybkim), co z pewnością będzie przydatne nie tylko na własnym weselu, ale również w przyszłości podczas innych imprez.

Nauka tańca dla narzeczonych będzie odbywała w dwojaki sposób:

Parom, które już dużo wcześniej przed przyjęciem weselnym pomyślą o nauce i chcą w większym stopniu poszerzyć swoje umiejętności proponujemy weselny kurs podstawowy składający się z 16 godzin zegarowych, które najczęściej są realizowane w postaci bloków zajęć trwających 2 godziny raz w tygodniu. Takie rozplanowanie zajęć jest najbardziej efektywne, pozwala na solidne zapamiętanie i utrwalenie kroków.
Narzeczeni, którzy cierpią na brak czasu w przedweselnej bieganinie lub o nauce tańca przypomnieli sobie w ostatniej chwili mogą wybrać alternatywę kursu opisanego wyżej w postaci weselnych warsztatów ekspres. Program tego szkolenia jest nieco zawężony w stosunku do weselnego kursu podstawowego. Cały kurs trwa 9 godzin, a zajęcia będą odbywały się w formie trzygodzinnych weekendowych warsztatów przez 3 dni w ciągu dwóch lub trzech tygodni.

Parom, które są zainteresowane przygotowaniem osobnej indywidualnej choreografii do pierwszego tańca oferujemy prywatne lekcje tańca, które obejmują nie tylko naukę choreografii o charakterze i stopniu zaawansowania wybranym przez Państwa, ale także możliwość skorzystania z bazy muzycznej instruktora oraz profesjonalna konwersję utworów audio (tworzenie składanek, zmiana tempa, ścieżek i przeróbka utworów). Wszystko to zawieramy w cenie lekcji prywatnych. Więcej informacji w dziale wyjątkowy pierwszy taniec i nie tylko…

[contact-form 1 „Dla narzeczonych”]

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa