Klub seniora +60

Tańcząc w rytm pięknych melodii, poprawisz swoją sprawność, oderwiesz się od codziennej rzeczywistości, nawiążesz nowe kontakty towarzyskie. Taniec dostarczy Ci wiele satysfakcji życiowej, gdyż jest doskonałą zabawą, aktywną formą wypoczynku, rozrywką i ucieczką od problemów dnia codziennego. Efektem takich zajęć jest przede wszystkim dobry nastrój, odprężenie psychicznie, radość i uśmiech.

Program kursu oraz tempo zajęć jest specjalnie dostosowane dla osób po 60 roku życia. Zajęcia obejmują naukę tańców standardowych, latynoamerykańskich i użytkowych.

W każdym wieku przecież można rozpocząć przygodę z tańcem, jeśli tylko mamy na to ochotę.

Zapisz się na kurs:

Klub Seniora +60

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Rodzaj kursu

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa