Hip-Hop (i jego odmiany)

Taniec hip-hop należy do kategorii potocznie zwanej street dance (taniec uliczny). Obejmuje on szeroki zakres stylów takich jak: hip-hop, old school hip-hop, hip-hop new style, hip-hop new age i freestyle.

Taniec hip-hop łączy w sobie młodzieńczy luz z wysublimowaną techniką kroków i pozycji. Ciągle zmienia się i rozwija, czerpie elementy z innych tańców nowoczesnych i asymiluje klasyczne techniki hip-hopowe takie jak: locking, popping, funk itp. Przez lata stał się bardziej agresywny w swojej formie. Łączy ze sobą wiele stylów, jednocześnie będąc unikalnym.

Zajęcia z tej techniki tańca to przede wszystkim wspaniała zabawa, która jest również podstawą własnej kreatywności i bazą do wykorzystania na imprezach i dyskotekach. Na zajęciach uczestnicy mają okazję zapoznać się z wieloma stylami tego tańca.

Zapisz się na kurs:

Hip-Hop

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa