High Heels/Sexy Dance

High Heels/Sexy Dance – to styl prawdziwych gwiazd sceny wokalno-tanecznej. Połączenie kobiecości, prowokacji i szaleństwa w zestawieniu ze znaną popularną muzyką. Jest to fuzja różnych technik tańca takich jak: sexy dance, hip-hop, dancehall, jazz, latino, burleska itp.
Wszystkie choreografie z jednej strony przepełnione są pozytywną energią i dobrą zabawą, z drugiej zaś uczą tańca, gracji oraz poruszania się w butach na wysokich obcasach. Naukę wyniesioną z zajęć można wykorzystać na każdej imprezie, dyskotece, a nawet w codziennym życiu.

Zapisz się na kurs:

High Heels/Sexy Dance

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa