Fitness: Power Energy Workout

Power Energy Workout to bardzo intensywne zajęcia fitness przeznaczone dla wszystkich pań, które chcą popracować nad wyglądem swojej sylwetki oraz poprawić kondycję. Jest to trening dla osób, które uwielbiają się porządnie wypocić i zmęczyć.

Takie zajęcia mają wiele zalet. Przede wszystkim wzmacniają mięśnie, kości, redukują tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję i wydolność organizmu, wytrzymałość ścięgien i wiązadeł, a także koordynację ruchów. Program ćwiczeń przewidzianych w Power Energy Workout wpływa na modelowanie wszystkie partii ciała, od pośladków, bioder, ud, aż po ramiona, brzuch i biust. Warto dodać, iż ćwiczenia te obniżają poziom cholesterolu i stabilizują poziom cukru we krwi. Pomagają także w walce z rozstępami i cellulitem, czego efektem jest ukrwiona i napięta skóra. Pamiętajmy jednak, że podstawą sukcesu jest systematyczność.

Zapisz się na kurs:

Power Energy Workout

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa