Fitness: Healthy Training

Healthy Training to zajęcia dla wszystkich pań, które nie oczekują bądź nie lubią bardzo intensywnego wysiłku fizycznego, a chciałyby wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję swojego organizmu. Tutaj zwracamy uwagę na świadome, dokładne wykonywanie poszczególnych ćwiczeń i unikamy jakichkolwiek przeciążeń.

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką o średniej intensywności. Część główna to specjalnie przygotowany program ćwiczeń wzmacniający poszczególne partie mięśniowe z naciskiem na profilaktykę zdrowego kręgosłupa. W części końcowej znajduje się streching, mający na celu dokładne rozciągniecie całego ciała.

Odpowiednio dobrane i wykonywane ćwiczenia poprawiają kondycję więzadeł, stawów, uelastyczniają je, poprawiają ich ukrwienie i odżywienie. Zyskujemy również większą ruchomość kręgosłupa, rozciągnięcie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia/pracy. Jest to bardzo istotne, gdyż w wielu przypadkach nieprawidłowa postawa bądź zbyt słabe mięśnie utrzymujące naszą pionową sylwetkę są przyczyną różnych dolegliwości w tym bólu pleców.

Podczas zajęć nie tylko wzmacniamy poszczególne mięśnie, ale również kształtujemy równowagę, koordynację ruchową, a także wyrabiamy w sobie nawyk trzymania prawidłowej postawy: wydłużony kręgosłup, ściągnięte łopatki, wciągnięty brzuch.

Zapisz się na kurs:

Healthy Training

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa