Disco Dance z elementami akrobatyki (7-11 lat)

Disco Dance z elementami akrobatyki (Disco Dance Freestyle)
Zajęcia disco to przede wszystkim fantastyczna zabawa, która daje dzieciom wiele radości i pozwala spożytkować nadmiar skumulowanej energii. Układy choreograficzne charakteryzuje szybkie tempo, dynamika, częste zmiany kroków, pozycji i figur.

Obecnie style Disco Dance i Disco Dance Freestyle zostały uznane za kategorie tańca sportowego. Wszystko, co typowe dla stylu disco łączy się tutaj z wybranymi dozwolonymi elementami innych technik takich jak: jazz, taniec klasyczny (stąd w tych stylach szereg figur o podstawach baletowych jak np.: różnego typu skoki, obroty, szpagaty, a w stylu DDF dodatkowo elementy akrobatyki), a nawet tańce latynoamerykańskie i wiele innych. Charakterystyczne elementy tańca disco muszą stanowić jednak znaczną większość w układach choreograficznych.

Zajęcia Disco Dance są wyjątkowo energiczne, widowiskowe i bardzo wszechstronne. Na początku to przede wszystkim wspaniała, dynamiczna zabawa kształtująca poczucie rytmu, koordynację i stymulująca rozwój psycho-ruchowy. Styl Disco Dance i Disco Dance Freestyle na poziomie zaawansowanym wymaga od zawodników wysokich umiejętności tanecznych oraz kondycji, siły i ogromnej sprawności fizycznej.

Zapisz się na kurs:

Disco Dance z elementami akrobatyki (7-11 lat)

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa