Disco Dance (7-11 lat)

Disco Dance i Disco Dance Freestyle
Zajęcia disco to przede wszystkim fantastyczna zabawa, która daje dzieciom wiele radości i pozwala spożytkować nadmiar skumulowanej energii. Układy choreograficzne charakteryzuje szybkie tempo, dynamika, częste zmiany kroków, pozycji i figur.

Obecnie style Disco Dance i Disco Dance Freestyle zostały uznane za kategorie tańca sportowego. Wszystko, co typowe dla stylu disco łączy się tutaj z wybranymi dozwolonymi elementami innych technik takich jak: jazz, taniec klasyczny (stąd w tych stylach szereg figur o podstawach baletowych jak np.: różnego typu skoki, obroty, szpagaty, a w stylu DDF dodatkowo elementy akrobatyki), a nawet tańce latynoamerykańskie i wiele innych. Charakterystyczne elementy tańca disco muszą stanowić jednak znaczną większość w układach choreograficznych.

Zajęcia Disco Dance są wyjątkowo energiczne, widowiskowe i bardzo wszechstronne. Na początku to przede wszystkim wspaniała, dynamiczna zabawa kształtująca poczucie rytmu, koordynację i stymulująca rozwój psycho-ruchowy. Styl Disco Dance i Disco Dance Freestyle na poziomie zaawansowanym wymaga od zawodników wysokich umiejętności tanecznych oraz kondycji, siły i ogromnej sprawności fizycznej.

Zapisz się na kurs:

MTV Dance/Hip-Hop (7-11 lat)

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa