Dance Fusion – taneczny mix (4-7 lat)

Dance Fusion (taneczny mix) – to ogólnorozwojowe, bardzo energiczne zajęcia taneczne dla dzieci pozwalające poznać różne style i techniki tańca tak, aby młodzi tancerze sami w przyszłości mogli wybrać ulubiony styl i dalej rozwijać taneczną pasję. Proste choreografie są budowane w oparciu o techniki tańca nowoczesnego i towarzyskiego takie jak np.: latino, jazz, funky, disco, videoclip dance, hip-hop itp. Tutaj dzieci będą miały okazję zatańczyć szalonego rock&rolla lub twista jak również wcielić się w małego Johna Travoltę lub stać się członkiem formacji małych teledyskowych tancerzy.

Celem zajęć jest połączenie nauki podstaw tańca z zabawą, przez co kształtuje się u dzieci poczucie rytmu, równowagi i zwinności, a także koordynacja i wyobraźnia ruchowa. Zajęcia połączone są również z zabawami ruchowymi i rytmicznymi.

Zapisz się na kurs:

Dance Fusion – taneczny mix (4-7 lat)

Imię i nazwisko *

Twój Email *

Numer telefonu kontaktowego:*

Termin kursu

Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Akademia Tańca Filan ul. ks. Stojałowskiego 44, 43-300 Bielsko-Biała

Przepisz wyświetlony kod: captcha

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa