PODZIĘKOWANIE, BEZPIECZEŃSTWO I OBOSTRZENIA SANITARNE

W końcu po trzymiesięcznej przerwie możemy wrócić na parkiet do zajęć tanecznych. Czekaliśmy na to wszyscy z niecierpliwością. Pisząc „wszyscy” mam na myśli cały zespół Akademii Tańca Filan oraz grono naszych stałych klientów. W tym miejscu muszę podziękować WAM WSZYSTKIM KOCHANI za to, że jesteście – za rozmowy, telefony, słowa wsparcia, a w szczególności za to, że z chwilą, kiedy otwarliśmy drzwi szkoły w pełnym składzie grup znaleźliśmy się na parkiecie, aby tańczyć, śmiać się i bawić dalej wspólnie.

Podjęłam decyzję o otwarciu szkoły od 15 czerwca, ponieważ chcieliśmy się dobrze przygotować do pracy w zaistniałej sytuacji i każdemu zapewnić jak najwięcej komfortu. O wprowadzonych zmianach wszyscy zostali już poinformowani, ponieważ rozmawiamy na bieżąco. Chciałabym jednak krótko je streścić zarówno dla obecnych uczestników, jak i osób zapisująch się na nowe kursy.

WPROWADZONE ZMIANY

  1. Zmniejszenie liczebności grup – duże grupy zostały podzielone, nowe planowane są z mniejszą liczbą uczestników, aby utrzymać spore dystanse zarówno w recepcji szkoły jak i na parkiecie.
  2. Na zajęciach w parach kursanci tańczą jedynie ze swoim współpartnerem.
  3. W całym obiekcie dostępne są środki do chirurgicznej dezynfekcji rąk i obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem na parkiet.
  4. Pomiędzy zajęciami wprowadzone zostały 30-minutowe przerwy na przewietrzenie i dezynfekcję szkoły. Zakupione środki do dezynfekcji powierzchni oraz urządzenia pozwalają zdezynfekować całe pomieszczenie w trakcie tego czasu.
  5. Taka organizacja pracy pozwala nam na prowadzenie zajęć bez obowiązku korzystania z maseczek i rękawiczek.

Bardzo chcemy już wszyscy wrócić do normalności. Aktywność fizyczna jest niezwykle istotnym elementem, który wpływa na zdrowie i odporność organizmu. Ruch, zabawa, śmiech i kontakty międzyludzkie – tego tak ogromnie nam brakowało. Wracajmy na parkiet najbezpieczniej jak to tylko możliwe.
Zapraszamy również wszystkich chętnych na zajęcia do nowych grup.

ANNA FILIPCZYK
instruktor i właściciel Akademii Tańca Filan

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa