Małgorzata Tomczyk

Taniec jest dla Gosi wielką pasją i stanowi nieodłączną część jej życia. Świadczy o tym udział w wielu konkursach tanecznych, koncertach oraz imprezach charytatywnych. Chociaż podchodzi do tańca bardzo wszechstronnie i miała okazję trenować różne style takie jak np.: dancehall, sexy dance czy wacking itp. specjalizuje się głównie w hip-hopie, który najbardziej polubiła. Podczas swoich zajęć stara się przekazać oprócz swoich umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej nabytej podczas rożnych warsztatów i szkoleń energię, pasję i miłość do tańca.
Gosia współpracuje i szkoliła się u wielu świetnych choreografów. Niektórzy z nich to np.: Iwona Tchórzewska, Kacper Matuszewski, Zofia Styn, Mateusz Sobecko, Oleg Rudoy, Tanya Maximova, Agnieszka Bota, Rafał „Tito”Kryla, Bartosz Turzyński „bboy Cetowy” , Arkadiusz Franczak, Martyna Grzybowska, Konrad Dąbrowski, Daria Nędza, Piotr Cichorski, Miła Skomra, Marta Polak, Magdalena Wszołek, Edyta Wajer.
W ostatnich latach oprócz cyklicznej pracy instruktorskiej związanej z prowadzeniem grup tanecznych i zespołów zajmuje się także oprawą taneczną obozów tematycznych oraz nauką tańca obozowiczów w różnych kategoriach wiekowych.

  • RSS
  • Facebook
  • Nasza Klasa